Home / Doen / Agenda

De kunst in kunstmatige intelligentie zien - Diederik Jekel

25/04/2025 - Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijd: 20:15


Willem Wever voor volwassenen over kunstmatige intelligentie.
In dit theatrale voorstellingscollege bespreekt Diederik Jekel de vraag of AI de ondergang van de mensheid kan betekenen of gewoon de oplossing voor alle saaie klusjes op kantoor? Hij

neemt ons zodoende mee naar een heel bijzonder verhaal. Het grootste verhaal denkbaar. Dat over het leven zelf. Hoe ontstond leven, hoe kwam de mens en uiteindelijk de computer? Zullen we nooit meer weten wanneer een video echt is of niet? Zijn straks journalisten, kunstenaars en rechters ook gewoon vervangen door AI?

Het belooft een prachtige avond met veel humor te worden. Je zal nooit meer hetzelfde kijken naar welke bacterie, mens of computer dan ook én een goed gevoel hebben bij hoe kunstmatige intelligentie onder de motorkap werkt. Bedoeld voor iedereen, van jong tot oud en ook (juist) voor mensen die nauwelijks de aan-knop van hun telefoon kunnen vinden.


https://www.schouwburgogterop.nl/programma/diederik-jekel/25-04-2025-20-15