Academie Muzikaal Talent
20/04/2025 - Reestkerk, Balkbrug
Tijd: 15:00 - 16:30
Academie Muzikaal Talent
Sprankelende jonge toptalenten spelen solo en samen.
Vrolijk Pasen: met je opa en oma naar een concert en neem je ouders ook mee!
Op eerste Paasdag 20 april as om 15.00 uur is er een concert voor en door kinderen die een bijzonder talent hebben voor het maken van muziek in de Reestkerk in Oud Avereest/ Balkbrug. Zij zitten allemaal op de Academie Muzikaal Talent in Utrecht , een kleine particuliere school met 25 leerlingen. Het is een unieke particuliere opleiding met persoonlijke aandacht voor dit muzikaal talent.
Op zondag 20 april spelen Hanna van Heijst(15), Quinten van Brummen(15), Raelene Pramana(10) en Emanuel Akopian(10) viool en Hanna Zhang (13) en Simon Rundervoort (15) piano. Deze kinderen krijgen intensief les van docenten die verbonden zijn aan de conservatoria zodat de aansluiting op een conservatorium optimaal is ( meer dan 70 % stroomt door). Regelmatig kunt u de jongeren van het AMT zien optreden als de Jonge Helden bij het TV-programma 'Podium Klassiek';zij vallen ook regelmatig in de prijzen bij jeugdconcoursen als het Prinses Christina Concours, Nederlands Vioolconcours en de Cellobiënnale. In het YouTube filmpje een optreden in Tivoli Vredenburg op 14-10-2022.
Zij zullen eerste Paasdag o.a. werk spelen van Saint Saëns, Vivaldi ( met de zomer uit de 4 jaargetijden), Grieg, de Bériot, Profokiev en Chopin. De trouwe aanhangers van onze concerten en alle andere geïnteresseerden zijn natuurlijk ook van harte uitgenodigd dit heel bijzondere concert in Paassfeer bij te wonen. Zij herinneren zich vast nog een soortgelijk concert twee jaar geleden en dat was toen een groot succes. Kaarten kunt u krijgen via onze website: www.skoaconcerten.nl of aan de kerk. De entree is € 20,-, voor kinderen tot 16 jaar is het concert gratis.
https://www.skoaconcerten.nl/Georganiseerd door:
Stichting Kamermuziek Oud Avereest