Hip-Hip met: Oblivious & Lateb (USA) + Wad Aap
15/02/2019 - Muziekcafé Clouso, Meppel
Tijd: 20:00 - 00:00
Het werd wel weer eens tijd voor hiphop in Muziekcafe Clouso.
Maar we hadden geen trek in wannabe gangsters of Dik-Trom-type ego gedrag. De vibes van de artiesten zijn lekker oldschool. 90's boombap achtige rap.
Oblivious and Lateb (aka W.O.K.E.)
Twee rappers uit Boston, MA (dat is Amerika voor de geografisch minder geleerden..) hebben hun krachten gebundeld. Oblivious, wie veel met RA the Rugged man word vergeleken is vooral bekend in de underground battle rap scene terwijl Lateb weer meer een vibe heeft die doet denken aan Vinnie Paz van Jedi Mind Tricks. Samen vormen ze hun nieuwe plaat W.O.K.E. waarmee ze op DIY stijl door Europa touren.
Pim Pomsy
Deze groot hiphop liefhebber neemt een paar plaatjes mee om te draaien. hiphop die hij tof vind. Verzoekjes draait hij alleen als je geld in het hoedje stopt. Verder zegt hij in feite alleen maar wie komen optreden.
20:00 : Pim pomsy
21.00 : WadAap
22.00 : Oblivious hiphop and Lateb
Host: Pim pomsy
aanvang 20.00
Entree: vrije donatie (opbrengst voor de artiesten!!)
Muziekcafe Clouso
Zuideinde 25
Meppel
https://www.facebook.com/events/372867660192751/?active_tab=about